Volejte 577 914 253

O nás

Vážení obchodní partneři,

společnost Pekárna Veka s.r.o. se sídlem ve Štípě byla založena v roce 1992. V samém začátku zde pracovalo na jedné směně 8 zaměstnanců, během 3 let se tento počet rozšířil na 25 zaměstnanců, nyní pekárna zaměstnává 60 zaměstnanců ve dvousměnném provozu. V polovině devadesátých let jsme zásobovali asi 90 odběratelů. S nástupem supermarketů ubývalo prodejen a byli jsme nuceni budovat vlastní sít prodejen, kterou budujeme, rekonstruujeme a vylepšujeme do dnešních dnů.


Výrobní prostory v historii prošly několika rekonstrukcemi a vylepšením s ohledem na hygienické předpisy a moderní technologie, které usnadňují náročnou lidskou práci a částečně nahrazují nedostatek pracovní síly, se kterou se potýká většina podniků.


V našich podnikových prodejnách, najdete velký výběr našich výrobků (různé druhy chlebů, běžné celozrnné, žitné, jemné, plundrové pečivo). Nabídku jsme obohatili vlastními houskovými, bramborovými, ovocnými knedlíky a zákusky. Rád bych vás jménem Pekárny Veka s.r.o. pozval do našich prodejen k ochutnávce čerstvého pečiva a zároveň vám popřál dobrou chuť.

Petr Fráňa, jednatel